Firma PRAKO KYJOV, spol. s r.o.  

Jsme výrobcem dámského a pánského oblečení. Jednou z hlavních částí produkce naši společnosti tvoří výroba na zakázku. Vyrábíme pánské polokošile, oblečení pro nejmenší nebo reklamní trička. Momentálně zaměstnáváme kolem dvaceti zaměstnanců. 


Pod naší značkou PRAKO jsou konfekční výrobky dodávány do obchodní sítě již od roku 1996. Prioritou naší společnosti je dlouhodobá kvalita našich výrobků pro všechny zákazníky a naše obchodní partnery. 

Zpracovávaným materiálem je nejčastěji pletenina z bavlny a její směsové variace, jako např. 100% bavlna, 50% bavlna + 50% modal, 100% modal apod. Používané materiály si svými vlastnostmi jako je tvarová stálost, barevná stálost, dlouhá životnost a příznivá cenová hladina získávají stále větší počet spokojených zákazníků.

Dvakrát do roka je obměňována modelová kolekce (jaro, podzim). Celá modelová kolekce představuje cca 130 - 150 různých modelů. Ze zdobných prvků jsou voleny krajky, vsadky, výšivky, saténové stužky, sítotiskové tisky, kanýry, řasení, ozdobné švy, apod. Šíří nabídky, pestrostí modelů a kvalitou zpracování se výrobky se značkou PRAKO řadí k těm, kdy lze český výrobek rovnocenně srovnávat s renomovanými zahraničními značkami.


Doporučení spotřebitele zní: Spánkem trávíte 1/3 svého života. Kvalitního odpočinku dosáhnete jen kvalitním spánkem. Ke kvalitnímu spánku přispívá kvalitní noční prádlo.

Fotografie