Firma PRAKO KYJOV, spol. s r.o.  

Jsme výrobcem dámského a pánského oblečení. Jednou z hlavních částí produkce naši společnosti tvoří výroba na zakázku. Vyrábíme pánské polo košile pro českou policii, oblečení pro nejmenší nebo reklamní trička. Momentálně zaměstnáváme kolem dvaceti zaměstnanců. 


Pod naší značkou PRAKO dodáváme do obchodní sítě dámské noční pyžama a košile již od roku 1996. Prioritou naší společnosti je dlouhodobá kvalita našich výrobků pro všechny zákazníky a naše obchodní partnery. 

Vyrábíme z kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost a komfortní vlastnosti. Zpracovávaným materiálem je nejčastěji pletenina z bavlny a její směsové variace, jako např. 100% bavlna, 50% bavlna + 50% modal, 100% modal apod. Používané materiály si svými vlastnostmi jako je tvarová stálost, barevná stálost, dlouhá životnost a příznivá cenová hladina získávají stále větší počet spokojených zákazníků. Tyto látky například používají i přední evropští výrobci textilu a spodního prádla jako je Calvin Klein, La Senza, Pierre Cardin, Emporio Armani, Jolidon nebo Dolce & Gabbana.

Jednou do roka je obměňována naše modelová kolekce. Celá modelová kolekce představuje cca 130 - 150 různých modelů. Ze zdobných prvků jsou voleny krajky, vsadky, výšivky, saténové stužky, sítotiskové tisky, kanýry, řasení, ozdobné švy, apod. Šíří nabídky, pestrostí modelů a kvalitou zpracování se výrobky se značkou PRAKO řadí k těm, kdy lze český výrobek rovnocenně srovnávat s renomovanými zahraničními značkami.


Doporučení spotřebitele zní: Spánkem trávíte 1/3 svého života. Kvalitního odpočinku dosáhnete jen kvalitním spánkem. Ke kvalitnímu spánku přispívá kvalitní noční prádlo.

Fotografie